Hemnices programma
Kontakti
.
 
Šūnu medicīna nākotnē.

Salīdzinot ar tradicionālo medicīnu, kļūst saprotams, kāpēc šūnu medicīna ir nākotnes zinātne – sirds - asinsvadu saslimšanu ārstēšana lielākajā daļā gadījumu ir mehāniska, kas nekādi nenovērš pamatproblēmu. Nosēdumus koronārajās artērijās vai nu iztīra ar gaisa katetru vai apiet ar šuntēšanas operācijas palīdzību.

Atšķirībā no tradicionālās, šūnu medicīna virzīta uz pamatproblēmas novēršanu ar dabiskiem līdzekļiem, nosēdumu likvidēšanu ar paša organisma palīdzību. To var panākt, nodrošinot asinsvadu sieniņu šūnas ar vitamīniem un citiem bioenerģijas nesējiem, lai stimulētu kolagēna atjaunošanu un nodrošinātu dabisko atveseļošanās procesu.

Šī situācija rāda, cik svarīgi ir apturēt melus un centienus pārliecināt, ka vitamīni un citas dabiskās vielas – tas ir atpakaļceļš uz viduslaikiem. Patiesībā ir gluži pretēji – vitamīnu terapija un šūnu medicīna – tā ir profilakse un nākotnes ārstēšana. Vai gan neizsauc izbrīnu fakts, ka ar mums var tā manipulēt, ka mēs piekrītam dārgai un bīstamai ķirurģiskai iejaukšanās mūsu ķermenī? Tai pašā laikā mēs ļaujam farmaceitiskajai rūpniecībai, tās PR un lobijiem izplatīt melīgu informāciju par tā saucamajiem dabisko vielu izraisītajiem blakusefektiem un pakļaut šaubām to dokumentāli pierādīto labvēlīgo iedarbību.
 
Jāsaprot, ka tāds juceklis sabiedrības apziņā nav nejaušība, to mērķtiecīgi izmanto farmaceitiskā rūpniecība un citas grupas ar kopīgām interesēm. Šo manipulāciju ar sabiedrības apziņu mērķis ir īsto slimību un veselības iemeslu slēpšana no cilvēkiem.
 
Tādējādi rodas melīga un fatāla atkarība no šīs rūpniecības, kas nedod cilvēkiem iespēju pašiem nest atbildību par savu organismu un tā veselību.
Mums jāapzinās, ka tāda atkarība rada apstākļus daudzmiljardu biznesa uzplaukumam, kas eksistē uz slimību rēķina. Līdz ar tautu atbrīvošanu no atkarības sāksies efektīva veselības aizsardzības sfēras reforma. Vītamīnu terapija un šūnu medicīna ļauj katram no mums nest atbildību par savu veselību un dzīvi augstā līmenī.
 
Iespaidīgs piemērs tam, ka nākotne pieder šūnu medicīnai, ir sirds nepietiekamība. Katrs no mums pazīst cilvēkus, kuri cieš no aizdusas, pietūkumiem un hroniska noguruma. Ja šodien jūsu diagnoze ir sirds nepietiekamība, tad iespēja izdzīvot nākamos piecus gadus ir tikai 50%! Vienīgais, ko jums var piedāvāt tradicionālā medicīna, ir sirds transplantācija, ja donora sirds būs atrasta, pirms jūs nomirsiet.
 
Modernā šūnu medicīna piedāvā loģisku un pārliecinošu izeju no šī strupceļa. Sirds nepietiekamība galvenokārt rodas no hroniskas bioenerģijas nepietiekamības miljonos sirds šūnu. Šo šūnu funkcija ir optimāla asins pārsūknēšana, lai nodrošinātu tās cirkulāciju. Ja tāda enerģija tiek piegādāta vitamīnu un citu dabisko enerģijas nesēju veidā, tad sirds nepietiekamību var veiksmīgi izārstēt, novēršot pamatproblēmu. Sirds pārstādīšana vai ārstēšana ar zāļu preparātiem, kuri ir efektīvi tikai simptomu novēršanā, kļūs nevajadzīgi. Kad Kristians Bernards 1967. gadā pirmo reizi veica sirds pārstādīšanas operāciju, tad tā bija kā izrāde masu informācijas līdzekļiem, kuru var salīdzināt tikai ar nosēšanos uz Mēness. Tāda ķirurģiska iejaukšanās, kuru var pielietot dažos izņēmuma gadījumos, arī kļuva par patieso slimības iemeslu slēpšanas līdzekli, kas patiesībā ir hronisks vitamīnu trūkums. Sekas visai cilvēcei ir šādas – pēdējos 30 gados vairāk nekā 100 miljonu cilvēku miruši no sirds nepietiekamības sekām, kura varēja novērst. Tai pašā laikā farmaceitiskās kompānijas nopelnīja miljardus dolāru, pārdodot zāles, kuras ir pilnīgi nederīgas sirds nepietiekamības pamatiemeslu ārstēšanai.
 
Vai varat iedomāties, cik stipri ieinteresēta ir farmaceitiskā rūpniecība, lai slēptu faktus un izkropļotu patiesību?

Džoja, bijusī stjuarte, pirmo reizi pārcieta sirds pārstādīšanas operāciju kā sekas akūtai sirds nepietiekamībai 20 gadu vecumā. Pēc pieciem gadiem viņas veselība bija tiktāl pasliktinājusies, ka bija nepieciešama atkārtota sirds pārstādīšana. Tieši tad viņa sāka pielietot vitamīnu terapiju pēc mūsu izstrādātās programmas. Pēc dažiem mēnešiem viņas stāvoklis uzlabojās tādā mērā, ka operācija tika atcelta. Džoja lūdza pastāstīt visiem viņas gadījumu, kura aprakstu jūs varat atrast arī grāmatā "Kāpēc dzīvniekiem nemēdz būt infarkti".

Protams, būs vajadzīgi ķirurgi, kuri veic šuntēšanu un sirds pārstādīšanu smagos gadījumos. Bet tie būs izņēmuma gadījumi. Nodrošināšana ar bioenerģiju ar vitamīnu palīdzību būs pamatprofilakse un sirds nepietiekamības ārstēšana nākotnē.
 
   
Created by I.am.human.lv